פסטיבל חיפה לילדים | פסטיבל מקוון

אצלכם בסלון - פסטיבל אונליין

יתקיים השנה באופן מקוון החל מה 4-17 באוקטובר. כחלק מהמחווה לשנתו ה-30 של
הפסטיבל ישודרו גם חלק מההצגות הבולטות שנטלו חלק בפסטיבלים בשנים קודמות.

זוהי הזדמנות נהדרת לחוויה משפחתית איכותית, גם מהבית!

הכל זהב

תיאטרון חיפה בשיתוף תיאטרון ארצי לילדים ולנוער – מסע קסום בזמן, אל שכונת ילדותו של סבא יוסק'ה, מוליד מפגש בין אסף (בן ה-10) לסבו כשהיה ילד ולחבורת ילדותו. במהלכו מגלה אסף שבדברים הפשוטים קיים עולם שלם בו הכל זהב. אורך ההצגה כשעה. מתאים לגילאי 5-10.

אני רואה בצבע

ברק גדסי – בדרך לטיול שדה התפתחה על ההסעה מהומה רבת משתתפים. בשימוע אצל המנהלת, כל ילד וילדה מספרים בתורם, דרך נקודת מבטם הייחודית, איך הכל התחיל ולמה הם הכי צודקים. דרך הסיפורים הילדים נותנים לנו הצצה לעולמם הפנימי ולצבע בו כל אחד ואחת מהם רואים את העולם. אורך ההצגה כ-45 דקות. מתאים לגילאי 5-10.

הוגו שלי

תיאטרון הקרון – סבא הוגו היה פעם ילד קטן עם מזל גדול. בימים בהם השתולל הרוע בעולם, הוא פגש אנשים טובים בלבד שלקחו אותו למשמרת. הסיפור שמספר סבא הוגו לנכדתו נעה, מלא באהבה, אומץ מוזיקה וחתולים. אורך ההצגה כ-50 דקות. מתאים לגילאי 6 ומעלה.

מעשה בְּעולם

תיאטרון הקרון – פינגווין קטן, אמיץ ושובב מאנטרקטיקה הרחוקה עובר אתנו מסעות סביב העולם בדרכו הביתה. מסעות בהם נגלה כמה רב הדמיון ביננו ובין היצורים המופלאים שלצידם אנו חיים על כדור הארץ. שתי רקדניות ובעלי חיים שונים המגולמים בגופן, מחברים אותנו מחדש אל האדמה והטבע על רקע ריקוד, הומור ואהבה לעולם. אורך ההצגה כ-50 דקות. מתאים לגילאי 4 ומעלה

זה פרדיננד! אלעד

תיאטרון אילת וערבה – קומדיה חצופה שלא הולכת עם העדר! אם אתה פר – אתה אוהב להילחם, אתה מוכרח לנגוח, זה הטבע שלך. כל עגל שזוג קרניים בראשו כבר יודע את זה. אם אתה פר – אתה כזה! ואם אתה לא? אם למשל אתה אוהב לקלוע צמות מקש, או לרקוד? או חס וחלילה להריח פרחים – אם אתה כזה, מי ומה אתה בכלל? זה פרדיננד. הפר הכי מתוק באחו. בהשראת הספר ״סיפורו של פרדיננד״ מאת מונרו ליף. אורך ההצגה כ-50 דקות. מתאים לגילאי 5-9.

מעלית הפלא

הגר בן זקן – אדי, נער צעיר בעל חלומות מעיירה הולנדית נידחת, מתקבל לעבודה כנער מעלית בבית הכלבו קנוץ. כבר ביומו הראשון בתפקיד אדי לא מתאפק ולוחץ על הכפתור היחיד במעלית שאין ללחוץ עליו בשום פנים ואופן. המעלית ממריאה השמימה וארבעת נוסעיה הופכים למעין משפחה מעופפת וחווים יחד הרפתקאות מסעירות ומסע היכרות והתבגרות. קומדיה מוזיקלית באורך כ-50 דקות. מתאים לגילאי 5 ומעלה